




МАТЕРІАЛ: софт
РОЗТЯЖНІСТЬ: Слабка розтяжність (0-1см)
Ця біла сорочка — мастхев у твоєму гардеробі! Вільний крій дарує комфорт і свободу рухів, а класичний комір додає акуратності та легкої ділової нотки. V-подібний виріз робить образ жіночним і сучасним. Занижена лінія плеча додає сорочці розслабленості, а довгі рукави завершені стильними манжетами на ґудзиках. По боках подолу є акуратні розрізи, які роблять посадку ще комфортнішою. Подовжений силует дозволяє легко комбінувати цю сорочку з брюками, джинсами чи легінсами. Пояс НЕ входить в комплект.
Орієнтовні заміри готового виробу:
50 р-р: довжина блузки 72см, довжина рукава від плечового шва 51см, обхват рукава 44см, ОГ - 110см, ОТ -108см, OC -110см.
52 р-р: довжина блузки 73см, довжина рукава від плечового шва 52см, обхват рукава 46см, ОГ - 116см, ОТ -114см, OC -116см.
54 р-р: довжина блузки 75см, довжина рукава від плечового шва 52см, обхват рукава 46см, ОГ - 120см, ОТ -118см, OC -120см.
56 р-р: довжина блузки 76см, довжина рукава від плечового шва 52см, обхват рукава 48см, ОГ - 126см, ОТ -124см, OC -126см.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ: прати у пральній машині при низьких температурах (до 40 градусів)
Оплата 100% на карту, або післяплата з передоплатою 200 грн., є обмін і повернення. Хочемо зауважити, що при повній оплаті Ви не переплачуєте 2% +20 гр. - послуги пошти за доставку грошових коштів відправнику.
VIBER +380506261876
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Софт |
| Склад | 80% полиэстер; 20% бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 010 ₴



