




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Черевики жіночі з пряжкою шкіряні чорні 8550-28 — універсальна модель для стильних і практичних образів. Натуральна шкіра преміум-класу, сучасний дизайн і надійна підошва забезпечують комфорт і стійкість у будь-яку погоду.
100% натуральна шкіра
Надійна підошва
Для щоденних осінніх і зимових прогулянокВисота від підошви 22 смКаблук 4 см, підошва 2,5 смВерх обхват 30 см
Ці жіночі ботильйони легко поєднуються з пальто, джинсами, сукнями чи костюмами, створюючи витончений і незабутній образ.
Розміри: від 36 до 40
Гарантія: надсилається у коробці
Обмін і повернення: протягом 14 днів
Ключові слова: жіночі черевики, черевики з пряжкою, черевики шкіряні, зимові черевики, стильне жіноче взуття, натуральна шкіра, осінні черевики, черевики з рімінцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sollorini |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| radio | Хутро |
| ВИД ЗАСТІБКИ: | Молнія |
| ВИСОТА ПІДОШВІ: | Каблук 4 см, підошва 2,5 см |
| Висота | 22 см від підошви |
| КАБЛУК/ПІДШВА: | Низький хід |
| Категорія | Черевики жіночі |
| КОД ТОВАРУ: | 8550-28 |
| Країна виробник | Виробництво Україна (Харків), комплектуючі Туреччина та Італія |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демісезон) или набивна овчина (зима) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 30 см |
| ПІДОШВА: | ТEП |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36;37;38;39;40 |
| Сезон | Осiнь/Зима/Весна |
- Ціна: 2 981 ₴






