




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоботи жіночі шкіряні чорні гострий ніс 8575-28.
Верх: натуральна шкіра.
Підклад усередині на вибір:
- байка (фліс);
- європейка (наб. овчина внизу)
Об'єм гомілки:
- 36 р. = 37,5 см
- 37 р. = 39 см;
- 38 р. = 39 см;
- 39 р. = 40 см
- 40 р. = 40 см.
Зручна підошва ТЕП (термоеластопласт).
Висота підборів: 4 см.
Висота чобіт: 43 см від підошви.
Дана модель доступна у розмірах: 36/37/38/39/40.
Гарантія надсилається у коробці із взуттям.
В інтернет-магазині https://kardigan.com.ua представлена жіноче взуття тільки з натуральної шкіри або замші.
💫Під замовлення 💫
Оплата 100% на карту, післяплата з передоплатою від 300 гр., є обмін і повернення. Хочемо зауважити, що при повній оплаті Ви не переплачуєте 2% +20 гр. - послуги пошти за доставку грошових коштів відправнику.
Наші відгуки https://kardigan.com.ua/testimonials
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Чоботи |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Повнота взуття | Тип «C» |
| Довжина устілки | 23.5 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Форма миска/носка | Загострений |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Фасон каблука | Стовпчик |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Висота голінища/задника | 43 см |
| Обхват голінища | 37.5 см |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Міський |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 49 см вiд пiдошви |
| КОД ТОВАРУ: | 8572-28 |
| КАБЛУК/ПІДШВА: | Підбори |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36; 37; 38; 39; 40; |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демісезон) або європейка (зима) |
| Категорія | Ботфорти / чоботи |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 36 р. = 37,5 см / 37 р. = 39 см / 38 р. = 39 см / 39 р. = 40 см / 40 р. = 40 см. |
| radio | Байка |
- Ціна: 14 455 ₴


