




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ботфорти чорна стрейч шкіра 8215-28.Верх: натуральна стрейч шкіра.Підклад усередині на вибір: – байка (фліс);– європейка (набивна овчина внизу: 70% овчина, 30% штучна основа).Об'єм гомілки:36 р. = 37,5 см37 р. = 39 см; 38 р. = 39 см; 39 р. = 40 см 40 р. = 40 см.Зручна підошва ТЕП (термоеластопласт).Висота підошви: підбори 7 см, підошва 3,5 см.Висота ботфортів: 60 см.Дана модель доступна у розмірах: 36/37/38/39/40.Гарантія надсилається у коробці із взуттям.
На цю модель зараз пошиття ⚡до 3-4 тижнів - зараз є затримки по підошві: Сезонна затримка, через великий ажіотаж на цю підошву. Після сезону - терміни стануть як зазвичай до 14 днів на ці моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sollorini |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Ботфорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| radio | Єврозима |
| ВИСОТА ПІДОШВІ: | Підбори 7 см, підошва 3,5 см. |
| Висота | 60 см |
| КАБЛУК/ПІДШВА: | Підбори |
| Категорія | Ботфорті |
| КОД ТОВАРУ: | 8215-28 |
| Країна виробник | Виробництво Україна (Харків), комплектуючі Туреччина та Італія |
| Матеріал верху | Натуральна стрейч шкiра |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демісезон) або європейка (зима) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 36 р. = 37,5 см / 37 р. = 39 см / 38 р. = 39 см / 39 р. = 40 см / 40 р. = 40 см. |
| Особливості | Стрейч-шкіра дуже добре адаптується під Вашу ніжку, тягнеться до 1 см. |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36; 37; 38; 39; 40 |
| Сезон | Осiнь/Зима/Весна |
- Ціна: 4 115 ₴





