



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| МАТЕРІАЛ ВЕРХУ: | Натуральна шкiра |
| КОД ТОВАРУ: | 6886-28 |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 40; 41; 42; 43; 44; 45 |
| КАБЛУК / ПІДОШВА: | Плоска пiдошва |
| ВИСОТА ПІДОШВИ: | П'яточка 3,5 см, низ 2,5 см |
| КОЛІР: | Чорний |
| СЕЗОН: | Осiнь / Лiто / Весна |
| КАТЕГОРИЯ: | Чоловічі кросівки |
| КРАЇНА ВИРОБНИК: | Україна |
| ОСОБЛИВОСТІ: | Вид застібки: шнурівка |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Кросівки |
| Розмір чоловічого взуття | 40 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 26.5 см |
| Вікова група | Доросла |
| Користувальницькі характеристики | |
| КОД ТОВАРУ: | 6886-28 |
| Особливості | Вид застібки: шнурівка |
| ВИСОТА ПІДОШВІ: | П'яточка 3,5 см, низ 2,5 см |
| КАБЛУК/ПІДШВА: | Плоска пидошва |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 40; 41; 42; 43; 44; 45 |
| Категорія | Чоловічі кросівки |
| radio | 45 |
- Ціна: 2 530 ₴

