




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоботи замшеві чорні на високих підборах 8577-28.Верх: натуральна замша. Матеріал всередині на вибір: наб.овчина внизу (зима)байка (демісезон). Обхват гомілки:36 р. = 37,5 см37 р. = 39 см;
38 р. = 39 см;
39 р. = 40 см
40 р. = 40 см.Підошва ТЕП (термоеластопласт). Розмірний ряд: 36/37/38/39/40. Висота чобіт: 42 - 45 см в залежності від розміру.Висота підборів: 9 см.Гарантія відправляється в коробці із взуттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sollorini |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Чоботи |
| Користувальницькі характеристики | |
| radio | Єврозима |
| ВИСОТА ПІДОШВІ: | Підбори 9 см |
| Висота | 42 - 45 см в залежності від розміру |
| КАБЛУК/ПІДШВА: | Підбори |
| Категорія | Чоботи |
| КОД ТОВАРУ: | 8577-28 |
| Країна виробник | Виробництво Україна (Харків), комплектуючі Туреччина та Італія |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демісезон) або європейка (зима) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 36 р. = 37,5 см / 37 р. = 39 см / 38 р. = 39 см / 39 р. = 40 см / 40 р. = 40 см. |
| Особливості | Застібка до половини виробу з внутр. сторони |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36; 37; 38; 39; 40; |
| Сезон | Осiнь / Зима/ Весна |
- Ціна: 4 320 ₴





