




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоботи жіночі натуральний нубук коричневі з пряжками 8555-28.Верх: натуральний нубук. Матеріал всередині на вибір: наб.овчина внизу (зима)байка (демісезон). Обхват гомілки:36 р. = 31 см37 р. = 32 см;
38 р. = 32 см;
39 р. = 33 см;40 р. = 33 см.Підошва ТЕП (термоеластопласт). Висота: 34 см від підошви.Каблук 5 см, підошва 1,5 см.Розмірний ряд: 36/37/38/39/40. Гарантія відправляється в коробці із взуттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sollorini |
| Колір | Коричневий |
| Вид взуття | Чоботи |
| Користувальницькі характеристики | |
| radio | Єврозима |
| ВИСОТА ПІДОШВІ: | Каблук 5 см, підошва 1,5 см. |
| Висота | 34 см від підошви |
| Категорія | Чоботи |
| КОД ТОВАРУ: | 8555-28 |
| Країна виробник | Виробництво Україна, комплектуючі Туреччина та Італія |
| Матеріал верху | Натуральна нубук шкiра |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демісезон) або європейка (зима) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 36 = 31 см, 37 = 32 см, 38 = 32 см, 39 = 33 см, 40 = 33 см |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36; 37; 38; 39; 40 |
| Сезон | Осинь/Весна/Зима |
- Ціна: 4 385 ₴






