




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоботи шкіряні квадратний ніс 7817-28.Верх: натуральна шкіра.Підклад усередині на вибір: байка (фліс); європейка (наб. овчина внизу: 70% овчина, 30% штучна основа).Об'єм гомілки:36 р. = 37,5 см37 р. = 39 см;
38 р. = 39 см;
39 р. = 40 см
40 р. = 40 см.Зручна підошва ТЕП (термоеластопласт). Висота підборів: 4 см. Висота чобіт: 49 см.Дана модель доступна у розмірах: 36/37/38/39/40.Гарантія надсилається у коробці із взуттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sollorini |
| Цвет | Черный |
| Вид обуви | Сапоги |
| Пользовательские характеристики | |
| radio | Єврозима |
| ВИСОТА ПІДОШВИ: | Підбори 4 см |
| Высота | 49 см вiд пiдошви |
| КАБЛУК / ПІДОШВА: | Підбори |
| Категория | Ботфорти / чоботи |
| КОД ТОВАРУ: | 7817-28 |
| Страна производитель | Виробництво Україна (Харків), комплектуючі Туреччина та Італія |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демісезон) або європейка (зима) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 36 р. = 37,5 см / 37 р. = 39 см / 38 р. = 39 см / 39 р. = 40 см / 40 р. = 40 см. |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36; 37; 38; 39; 40; |
| Сезон | Осiнь/ Зима / Весна |
- Цена: 4 320 ₴

