



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| МАТЕРІАЛ ВЕРХУ: | Натуральна шкiра |
| КОД ТОВАРУ: | 6886-28 |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 40; 41; 42; 43; 44; 45 |
| КАБЛУК / ПІДОШВА: | Плоска пiдошва |
| ВИСОТА ПІДОШВИ: | П'яточка 3,5 см, низ 2,5 см |
| КОЛІР: | Чорний |
| СЕЗОН: | Осiнь / Лiто / Весна |
| КАТЕГОРИЯ: | Чоловічі кросівки |
| КРАЇНА ВИРОБНИК: | Україна |
| ОСОБЛИВОСТІ: | Вид застібки: шнурівка |

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид обуви | Кроссовки |
| Размер мужской обуви | 40 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Цвет | Черный |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Стиль | Повседневный |
| Состояние | Новое |
| Длина стельки | 26.5 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пользовательские характеристики | |
| КОД ТОВАРУ: | 6886-28 |
| Особенности | Вид застібки: шнурівка |
| ВИСОТА ПІДОШВИ: | П'яточка 3,5 см, низ 2,5 см |
| КАБЛУК / ПІДОШВА: | Плоска пiдошва |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 40; 41; 42; 43; 44; 45 |
| Категория | Чоловічі кросівки |
| radio | 45 |
- Цена: 2 530 ₴

