



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високі ботфорти Imperial 6755-28.
Верх: натуральна кожа + стрейч.
Підклад усередині : байка (фліс)
Обхват гомілки:
36 р. = 37,5 см37 р. = 39 см;
38 р. = 39 см;
39 р. = 40 см
40 р. = 40 см.Підошва ТЕП (термоеластопласт).
Каблук 4 см.
Розмірний ряд від 36 – 40 розмірів.
Висота: 48см від підошви.
Гарантія надсилається у коробці із взуттям.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Вид обуви | Ботфорты |
| Пользовательские характеристики | |
| radio | Єврозима |
| ВИСОТА ПІДОШВИ: | Підбори - 4 см, пiдошва 1,5 см |
| Высота | 48 см (без каблука) |
| Категория | Ботфорти |
| КОД ТОВАРУ: | 6755-28 |
| Страна производитель | Виробництво Україна (Харків), комплектуючі Туреччина та Італія |
| Материал верха | Натуральна шкiра + стрейч |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демiсезон) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 36 р. = 37,5 см / 37 р. = 39 см / 38 р. = 39 см / 39 р. = 40 см / 40 р. = 40 см. |
| Особенности | Пряжки знімаються. Натуральна шкіра до щиколотки, вище стрейч. |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36; 37; 38; 39; 40; |
| Сезон | Осiнь / Зима / Весна |
- Цена: 4 255 ₴

