




Описание
Характеристики
Информация для заказа
В інтернет-магазині marimoda.com.ua сумки та взуття вироблені тільки із натуральної шкіри та замші.
Сумки та рюкзаки відшиваються строком 3-7 роб днів. Ви отримуєте аутенчиний, оригінальний, якісний аксесуар ручної роботи українського виробництва і акцентуємо увагу - завжди у нас актуальні трендові моделі
Підходить для макбука с діагоналлю 14 дюймів


| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 31 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 11 мм |
- Цена: 4 351 ₴

